Brandy Kvint DÁRKOVÝ BOX 6-10 LET

DÁRKOVÝ DEGUSTAČNÍ GIFT BOX KVINT

Každý o objemu 50 ml, obsahuje 4 nápoje různého věku:Tiras (6 let), Nistru (8 let), Doina (9 let), Surprise (10let). Každý z nich se vyznačuje zvláštními, jedinečnými elegantními vůněmi s bohatými květinově-pryskyřičnými, vanilkovými a enantickými odstíny. Vytříbená sametová chuť s bohatou paletou nezapomenutelných dochutí zdůrazňuje individualitu elitních divinů.


DOPORUČENÍ
Podáváme při teplotě 20-22°C ve speciálních sklenicích s krátkou stopkou a nádobě se širokým dnem a úzkým vrškem. Ušlechtilé nápoje se hodí k dezertům, ovoci, čokoládě, kávě.

Síla: 40 % obj.
Kategorie: XO
Objem: 0,2l
Složení: destilát na divin, čištěná voda, cukr

Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení
Skladem (5 ks)
Kód: 777
Značka: Kvint
569 Kč 470,25 Kč bez DPH
Kategorie: Brandy Kvint

Popis produktu není dostupný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo Gitana winery

Historie společnosti KVINT sahá až do roku 1897, kdy byl postaven a uveden do provozu první rektifikační sklad na ulici Vokzalnaja v Tiraspolu. V té době se specializovala na výrobu 40% alk. vodka z domácích hroznových vín zakoupených od rolníků z okolních vesnic. Výroba divinů byla zahájena o 4 desetiletí později – první lihoviny z vína byly určeny ke zrání v roce 1938.

Dnes tato společnost se 125 letou historií zaujímá přední místo mezi výrobci alkoholických nápojů v Moldavsku. Jedinečné klima, úrodná půda, kopcovitý terén a blízkost řeky Dněstr vytvořily nejpříznivější podmínky pro pěstování nejlepších hroznů; moderní vybavení, pokročilé technologie, originální receptury, úcta k dávným tradicím a zapálená práce profesionálů KVINT – to vše nám umožňuje vyrábět obdivuhodné nápoje, které konkurují světově uznávaným značkám.

Vinařství má vlastní surovinový zdroj – přibližně 2000 hektarů vinic, kde pěstuje více než 30 odrůd hroznů.

Ve sklepech se skladuje 11 milionů litrů lihovin eaux-de-vie ve věku od 1 roku do 60 let. S touto širokou škálou stařených lihovin má Master of the Cellar větší svobodu a flexibilitu pro vývoj nových značek.

Ročně vyrobíme asi 20 milionů lahví alkoholických nápojů, včetně více než 30 jmen divinů ve věku od 3 do 60 let, stolních a ročníkových vín, vodky, ginu, brandy, eau-de-vie de pomme. Od roku 2000 je výroba certifikována podle ISO:9001 (BVQI).

Četná ocenění získaná na různých mezinárodních soutěžích a degustačních soutěžích dokazují prémiovou kvalitu produktů KVINT: 10 Super Grand Prix Trophy, 30 Grand Prix a více než 300 zlatých a stříbrných medailí.