The Governors Blend 2018 Castel Mimi Winery

Cuvée, které přináší to nejlepší ze tří nejreprezentativnějších odrůd produkovaných Castel Mimi v roce 2018.

Cabernet Sauvignon nabízí obrovský potenciál zrání, Feteasca Neagra, jedna z nejstarších místních odrůd, dodává nótu tradicionalismu, zatímco Saperavi přináší dokonalé nuance koření.

Potěší Vás jemné aroma sušených švestek a šafránu. Komplexní chuť s tóny borůvek, černých moruší a bohatá dochuť s kořením, kávou a hořkou čokoládou. Jedná se o skutečně výjimečné víno, které si můžete vychutnat buď nyní, nebo v následujících letech.

 

 

 

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 724
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cabernet Sauvignon, Feteasca Neagră
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 15,00%
Balení: Karton 6 ks
Oblast: Codru
Ročník: 2018
Země: Moldavsko
Objem (litrů): 0,75
Uzávěr: Korek

Ocenění:

  • Vivino hodnocení 4,4/5*

Párování s jídlem

  • Hovězí steak. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo Castel Mimi

Vinařství Castel Mimi je jedno nejhezčích, nově zrekonstruovaných vinařství v Moldavsku. Je zařazeno mezi 15 nejkrásnějších vinařství světa a představuje každoročně historii i moderní architekturu 30 000 návštěvníkům z více než 80 zemí světa.

Castel Mimi se právem považuje za jedno z nejlepší moldavských vinařství. Výjimečná kvalita těchto vín je umožněna dlouhou historií, nových technologiím a díky ideálním a jedinečným podmínkam pro pěstování vinné révy. Vína děláme s vášní a odbornými znalostmi, které naši vinaři vnášejí do každého jednotlivého kroku výrobního procesu. Terroir kultury, kreativity a dokonalosti.