Château Vartely Individo 2019

Kupáž z odrůd: Rarě Neagre 45 %, Malbec 35 %, Syrah 20 %. Víno zrálo 6 měsíců ve francouzských sudech. Ovocnost Malbecu a pikantnost Syrah zdůrazňují ušlechtilost odrůdy Rara Neagra. Doporučujeme podávat ke kuřecímu nebo kachnímu masu.

Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Skladem (>6 ks)
Kód: 173
Značka: Château Vartely
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Kategorie: Vína
Barva: Červené
Odrůda: Cuvée, Malbec, Rară Neagră, Syrah
Zbytkový cukr: Suché
Obsah alkoholu: 14,50%
Balení: Karton 6 ks
Ročník: 2019
Země: Moldavsko
Objem (litrů): 0,75
Uzávěr: Korek

Ocenění:

  • Vivino: 4,1/5 *

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo Château Vartely

Château Vartely je jedno z nejznámějších moldavských vinařství a zabývá se nejenom vinařstvím ale i vinařskou turistikou. Klade za cíl vyrůst v klenot moldavského vinařství a stát se přední turistickou destinací této vinařské země.

Celková plocha vinic, které vinařství vlastní je 260 hektarů, z toho 150 ha se nachází v centrální části země, IGP Codru, a dalších 110 hektarů se nachází v regionu Bugeac na jihu Moldavska, IGP Valul lui Traian.

Vinařství Château Vartely je vybaveno nejmodernějším vinařským zařízením, které zaručuje nejvyšší kvalitu při zpracování hroznů. Nejmodernější zařízení zakoupené od předních německých a italských výrobců poskytuje zpracovatelskou kapacitu 4000 tun hroznů za sezónu.

Ve vinařství jsou tedy umístěny 2 automatizované linky na zpracování hroznů a 2 stáčecí linky s kapacitou 1500/3500 lahví za hodinu. Vysoká úroveň automatizace hlavních vinařských operací zajišťuje konzistentnost a neustálé zlepšování kvality vyráběných vín.
Doporučujeme vína Chateau Vartely ochutnat. Pro vinné cestovatele rozhodně doporučujeme Chateau Vartely navštívit!